Praca kamerzysty na weselu

praca kamerzysty

O tym, że kamerzysta jest nieodłącznym już elementem każdego wesela wie chyba każdy. Nagrany i profesjonalnie zmontowany film sprawi ogrom radości nowożeńcom i bliskim, stanowić będzie też nie lada pamiątkę na całe życie.

Praca kamerzysty w dniu ślubu zaczyna się już od przygotowań pary młodej do ceremonii kościelnej. Najlepiej byłoby gdyby w tym dniu pracę wykonywało u jednej pary nowożeńców co najmniej dwóch kamerzystów. Tylko wtedy jest możliwe nagranie obojga nowożeńców w trakcie przygotowań.

Kamerzysta następnie filmuje błogosławieństwo nowożeńców z udziałem rodziców i najbliższych a następnie wszyscy udają się do kościoła – tam trwa wideofilmowanie warszawa całej ceremonii zaślubin.

Kolejno następuje czas wesela. I również tutaj kamerzysta jest obecny. Najczęściej jego praca trwa aż do późnych godzin nocnych. Dokumentuje się pierwszy taniec, wyśmienitą zabawę weselników, oczepiny i poczęstunek tortem. Kamerzysta jest obecny na weselu mniej więcej do 1- 2 w nocy chyba, że młodzi zażyczą sobie inaczej a wszelkie kwestie zostaną zawarte w umowie.

Na film nowo poślubieni czekają zwykle kilka tygodni. Kamerzysta wybiera najciekawsze fragmenty filmu, montuje i dodaje efekty specjalne. Dzisiaj dużym powodzeniem cieszą się także krótkie teledyski z wesela – to kilkuminutowe filmiki z ujęciami najlepszych scen trwania uroczystości ślubu i wesela. To doskonała pamiątka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *