Keratynowe prostowanie włosów a nanoplastia włosów

botoks na włosy

Wygląd naszych włosów to niezwykle ważna kwestia dla wielu pań, każda marzy o tym aby mieć piękne zdrowe włosy, a przy tym również proste i odżywione. Niestety nie każda może się poszczycić takim wyglądem. Dlatego poszukujemy sposobów, które mogą nam pomóc w odbudowie naszych włosów. W obecnych czasach salony fryzjerskie maja dla nas wiele rozwiązań, dzięki którym włosy będą wyglądały pięknie i zdrowo. Wystarczy wybrać dobry salon fryzjerski i oddać się w ręce najlepszych specjalistów.

Niejednokrotni tez udając się do salonu fryzjerskiego nie wiemy do końca, na który z proponowanych zabiegów powinniśmy się zdecydować, ponieważ nie do końca wiemy na czym one polegają. Jeżeli zatem chcemy aby nasze włosy były proste i gładkie, myślimy o tym aby wyprostować je na stałe mamy do wyboru jeden z dwóch zabiegów, nanoplastia włosów bądź też keratyna. Zadaniem tych zabiegów jest głównie wyprostowanie włosów jednak różnią się one od siebie w sposób dość znaczący.

Keratynowe prostowanie włosów

To zabieg najbardziej popularny i wykonywany w Polsce od wielu lat. Celem zabiegu w brew pozorom nie jest samo wyprostowanie włosów, tak naprawdę to jest tylko skute uboczny całego zabiegu. Keratyna to przede wszystkim zabieg mający na celu odbudowę i regenerację struktury włosa od wewnątrz. To w jakim stopniu włosy po tym zabiegu będą proste zależy tylko i wyłącznie od tego jakie mamy włosy, zabieg ten z pewnością zniweluje ich puszenie się natomiast sam efekt prostych włosów może nie być aż tak bardzo widoczny.

Nanoplastia włosów

Ten zabieg jest zabiegiem najmocniej prostującym włosy i zostawia on po sobie spektakularne efekty, co więcej jest w stanie wyprostować nawet najbardziej pokręcone włosy typu afro. A zatem jeżeli już próbowaliśmy keratynowego prostowania włosów i efekt nie był zadowalający z pewnością nanoplastia sprawdzi się dużo lepiej. Minusem nanoplastii jest to, że zabieg musi być wykonany tylko na zdrowych odżywionych włosach, jeżeli nasze włosy takie nie są powinniśmy w pierwszej kolejności wykonać botoks włosów bądź keratynowe prostowanie włosów, które odbudowuje włosy od wewnątrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *