Samochód idealny na ślub

samochód do ślubu

Dorożka, limuzyna, stara Warszawa a może luksusowe, nowoczesne auto bądź motocykl? Jakim pojazdem pragniesz wybrać się na własny ślub? Wybór jest naprawdę ogromny a dzisiaj bardziej od tradycji liczy się unikalny styl i zaskoczenie gości.

Czasy, w których do ślubu wynajmowano limuzynę już dawno minęły. Oczywiście, samochód tego typu jest nadal chętnie wybierany natomiast powszechne są już jego alternatywy. Młodzi coraz częściej stawiają na niestandardowe rozwiązania, wynajem samochodów zabytkowych jest równie popularne – wiele osób pragnie zachować romantyczny klimat, organizuje ślub w stylu tradycyjnych, wręcz retro i właśnie takie auta sprawdzają się wtedy najlepiej. Co więcej, ślub to jedna z niewielu okazji, dzięki której można skorzystać z podróży wieloletnim pojazdem, na przykład z lat 20-tych.

Coraz więcej osób decyduje się na niestandardowe rozwiązania. Powszechne stały się już przybycia pod kościół dorożką jednak nadal dużym zaskoczeniem jest podróż motocyklem, autobusem czy retro tramwajem. Już nie liczy się komfort i wygoda podczas podróży, czas na spełnianie największych marzeń, nierzadko zgodnych z codzienną pasją czy zainteresowaniami. Nie dziwi już środek transportu, jakim są konie, stary maluch czy radiowóz. Dzisiaj liczy się kreatywność młodej pary a ta pozostawia jej naprawdę szerokie pole do popisu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *