Reklama na samochodzie – skuteczne formy

reklama na samochodzie

Okazuje się, że samochód może być dzisiaj skuteczną formą reklamy. Przede wszystkim chodzi o jego mobilność, bo w krótkim czasie może zmieniać dowolnie lokalizację, przez co przekaz trafi do dużej grupy odbiorców. Co więcej, reklama tego rodzaju nadal jest jedną z najtańszych a przy tym zauważalnych.

Drukarnie specjalizują się dzisiaj w wytwarzaniu specjalnych naklejek, którymi wykleja się karoserię auta, najbardziej popularne są dzisiaj naklejki magnetyczne – ten rodzaj przekazu jest zazwyczaj stosowany jeśli chcemy, by reklama był nie tylko czysto informacyjna, ale również wpływała na emocje. Trzeba przy tym pamiętać, że reklama na samochodzie taxi nie może znaleźć się na szybach, ponieważ znacznie mogłaby utrudniać widoczność – wyjątkiem są naklejki siateczkowe, praktycznie przeźroczyste.

Reklamę umieszcza się też wewnątrz auta, na tapicerce. Ileż to razy widzieliśmy w taksówce rozmaite naklejki, pokrowce a nawet ulotki i wizytówki umieszczone w kieszeni, z tyłu przednich foteli? Na pewno każdy z nas spotkał się z tym nie raz.

Pewnym rewolucyjnym rozwiązaniem, który dzisiaj sprawdza się chyba najbardziej skutecznie jest przekaz reklamowy umieszczany na elemencie auta, jakim są ramki na tablice rejestracyjne. I chociaż reklama jest niewielka – zmieści się na niej jedynie hasło bądź dane teleadresowe firmy to dzisiaj chętnie stosują ją praktycznie wszystkie firmy z branż motoryzacyjnej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *