Podnośniki na samochodach w dobrej cenie

podnośniki na samochodach 3,5tPodnośniki samochodowe to bardzo przydatne pojazdy, które bywają nieocenione w wielu sytuacjach. Wszystkie firmy, pracujące systematycznie na dużych wysokościach mogą potrzebować takich pojazdów, a połączenie podnośnika z samochodem okazuje się bardzo pomocne, co łatwo udowodnić na kilku prostych przykładach.

W celu docenienia walorów podnośników na samochodach wystarczy wczuć się w sytuację przedsiębiorstw, których pracownicy muszą pracować np. na słupach energetycznych albo wysoko ulokowanych klimatyzacjach. Montaż klimatyzacji jest tu idealnym przykładem, ponieważ urządzenia te wymagają regularnej konserwacji. Podnośnik stanowi z kolei idealne rozwiązanie, aby dotrzeć do klimatyzacji. Podnośniki na ciężarówkach do 3,5t wyróżnia przeważnie stalowa konstrukcja, gwarantująca wysokość podnoszenia aż do 21m, a także fakt, że do ich prowadzenia nie potrzeba dodatkowych uprawnień ponad zwykłe prawo jazdy. Dobry podnośnik na samochodzie powinien pozwalać na szybkie i proste wjechanie w każde miejsce oraz wykonanie pracy w możliwie komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Podnośniki na samochodach 3,5t

Podnośniki umiejscowione na samochodach do 3,5t najłatwiej podzielić na teleskopowe oraz przegubowe. Zdecydowanym liderem w tej branży jest marka Isoli – firma ta projektuje nowoczesne podnośniki  dostosowane do najróżniejszych potrzeb. Przykładem może być tu model PNT280J, który jest w stanie wznieść człowieka na wysokość blisko 28 metrów. Warto przy tym nadmienić, że sam podnośnik oznaczony tym symbolem mieści się w kategorii podnośników ważących do 3,5t, mamy więc do czynienia z maszyną o gabarytach auta osobowego, a jednocześnie dysponującą tak imponującym potencjałem! Ten podnośnik przegubowy posiada podwójne ramie przegubowe i jest bardzo intuicyjny w obsłudze. W efekcie, rozmaite firmy serwisowe, montażowe i instalacyjne mogą z łatwością realizować swoje zadania z pomocą profesjonalnego podnośnika na aucie. Warto przy tym zwrócić uwagę na maszyny marki Isoli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *