Jak dobrze zrobić manicure hybrydowy?

Trudno sobie wyobrazić dzisiejszą stylizację paznokci bez hybrydowego manicure. Ten zabieg stał się podstawą pielęgnacji dłoni i chętnie wytłumaczymy dlaczego tak się stało.

Piękne paznokcie dodają pewności siebie, kobieta czuje się dzięki nim atrakcyjniejsza. Cały szkopuł w temacie malowania paznokci tkwi jednak w tym, że zwykłe lakiery do paznokci bardzo łatwo się niszczą, szczególnie jeśli kobieta wykonuje prozaiczne domowe czynności, np. ręcznie zmywa naczynia, gotuje albo bawi się z dziećmi w piaskownicy. Jeśli na każdym kroku mamy się obawiać odprysku lakieru, cały zabieg nie ma sensu, ponieważ komfort to podstawa. Rozwiązaniem w tej sytuacji okazuje manicure hybrydowy, Warszawa jest przykładem miasta wręcz pełnym salonów, oferujących takie zabiegi, aczkolwiek jakość tego zabiegu też może być różna, czasem lepiej po prostu na tym nie oszczędzać.

Manicure hybrydowy Mokotów – jak się to robi?

Manicure hybrydowy polega na nałożeniu cienkiej warstwy lakieru, który następnie jest utwardzany światłem UV. W porównaniu ze zwykłym manicure, manicure hybrydowy robi stanowczo lepsze wrażenie – bardziej lśni i, przede wszystkim, utrzymuje się znacznie dłużej, ponieważ nawet do 3 tygodni. Emalię wykorzystywaną do manicure hybrydowego wykonuje się z mieszanki lakieru oraz żelu, które są hypoalergiczne i pozbawione substancji, które jakkolwiek mogłyby szkodzić płytce paznokcia.

Większość konsumentek uwielbia manicure hybrydowy, ponieważ jest bardzo wytrzymały – nie matowieje, wygląda uroczo i jest bardzo prosty do zrobienia – aczkolwiek lepiej udać się tu do dobrego salonu kosmetycznego z racji na konieczność naświetlenia. Ponadto, doświadczona kosmetyczka powinna zaproponować ciekawą stylizację dla paznokci, co jeszcze poprawi całościowy efekt.

Na koniec warto jeszcze dodać, że manicure hybrydowy – cena za taki zabieg jest niewygórowana. Ceny przeważnie wahają się od 50zł do 150zł, przy czym pamiętajmy, że po dobrze wykonanym zabiegu mamy temat paznokci z główki na prawie miesiąc, najlepiej jest więc sięgać po usługi najlepszych kosmetyczek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *