Czy przeszczep włosów wpływa na męską atrakcyjność?

przeszczep włosów u mężczyzn

Utrata włosów to dla wielu mężczyzn bardzo duży problem wizerunkowy, chociaż medycyna estetyczna posiada ciekawe rozwiązanie, a mianowicie przeszczep włosów i to charakteryzujący się praktycznie brakiem skutków ubocznych. Czy włosy w dużym stopniu uzależniają męską atrakcyjność? Dlaczego dobra fryzura oznacza większą pewność siebie? Kiedy warto zdecydować się na przeszczep i w jaki sposób taki zabieg wygląda? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek.

Co można powiedzieć praktycznie o męskiej atrakcyjności?

Wiele badań pokazuje, że większość kobiet uważa tylko 20% i mniej mężczyzn za atrakcyjnych seksualnie. To wydaje się wynik zaburzony, także pod kątem statystycznym, ale wynika z badań socjologicznych, psychologicznych i wielu innych. Przeciętny mężczyzna przy statystycznym niedoborze kobiet praktycznie nie ma szans na wejście w jakąkolwiek relację. Z tego powodu przeszczep włosów w przypadku łysienia to fundamentalna propozycja, właściwie decydująca o być albo nie być na rynku matrymonialnym. Chirurgia plastyczna też pomaga niektórym mężczyznom. Dużą popularnością cieszy się regulacja linii szczęki, włosów właśnie, odsysanie tkanki tłuszczowej w połączeniu z długoterminową strategią zdrowego odżywiania. Wielu mężczyzn po takiej inwestycji w siebie znacznie zwiększa szanse na poznanie partnerki i to niekoniecznie do długoterminowego związku. Medycyna estetyczna w Warszawie otwiera się nawet na najpoważniejsze przypadki występujące u zaniedbanych panów, łysiejących, posiadających nadwagę lub inne problemy wywołane dużym stresem i brakiem ruchu.

Dlaczego warto zadbać o własną atrakcyjność poprzez przeszczep włosów?

Samo posiadanie włosów znacząco wpływa na atrakcyjność, co również pokazują analizy porównawcze wykonywane wśród grup badawczych złożonych z kobiet w różnym wieku. Bardzo rzadko łysy mężczyzna jest wybierany spośród tych posiadających włosy, jeżeli chodzi o nawiązanie pierwszego kontaktu. Przeszczep odbywa się najczęściej w znieczuleniu miejscowym, w higienicznych warunkach. To zabieg, po którym można szybko wrócić do normalnej codzienności, bez żadnych skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *